• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Taneční pro seniory

Konečně jste v důchodu, konečně si můžete užívat volného času, konečně můžete dělat to, na co jste celý život čas neměli. Pokud jste se za svůj život dosud tančit nenaučili nebo už jste všechno zapomněli, teď je ten správný čas, teď můžete všechno dohnat.

Pro mladé duchem nikoli však už tělem otevíráme již poněkolikáté speciální taneční kurz pro seniory. Kurz probíhá v dopoledních hodinách v sále Špitálka 6. Tempo výuky je pomalejší a přizpůsobené nárokům a složení žáků. Cena velmi příznivá - když důchodcům nevychází vstříc zákonodárci, Taneční škola Starlet ano. Kurzovné v určeném kurzu dopoledním výrazně nízké. A ničeho se nebojte - naši lektoři jsou milí a trpěliví!

Do kurzu se nemusíte hlásit s partnerem. Pokud se budete hlásit samostatně, platbu zatím posílat nemusíte (ačkoli k tomu budete on-line přihláškou vyzváni). My Vás k platbě vyzveme až v okamžiku, kdy budeme k Vaší přihlášce mít i partnera.

 

probíhající a připravované kurzy

 Nové termíny pro Vás připravujeme na sezónu 2023/2024!

kód pokročilost termín zahájení místo lektor poznámka
             


 

Náplní základního kurzu jsou základní kroky a figury tanců: waltz, tango, valčík, polka, quickstep případně další. Nemusíte se hlásit v páru. Mužů je nedostatek v každém věku, proč si tedy nezatančit případně i v dámských dvojicích. Naučíte se základní kroky, pobavíte se.

Oblečení - společenské, mírně sváteční, prostě příjemná událost se vším všudy. Vy už víte, jak na to.

 

6 lekcí + 1X TANČÍRNA ZDARMA

 

Cena   

kurzovné v kurzu pro seniory:  980,-/osoba 

Číslo účtu pro bezhotovostní platbu: 2601258217/2010. Variabilní symbol Vám je vygenerovám při odeslání on-line přihlášky. Pokud var. symbol nemáte, uveďte do zprávy pro příjemce Vaše jména a č.kurzu).  Při platbě složenkou typu A nutno dodat kopii ústřižku složenky.

 

online přihláška   

 

VÝHODY PRO VÁS !!!

  • pravidelné workshopy různých tanečních stylů
  • pravidelná páteční a sobotní tančírna pro dospělé, vstupné 80,-Kč
  • slevy pro naše žáky v rozličných prodejnách a půjčovnách oděvů

 

DÁRKOVÝ POUKAZ: Chcete-li věnovat taneční kurz např. své drahé polovičce nebo své mamince, dědečkovi, strýčkovi, známemu, můžete zakoupit dárkový poukaz jako milý dárek. Koupit jej můžete v v kanceláři TŠ Starlet, Špitálka 6.

 

Kurz je pořádán za podpory:

jmk