• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde učíme

Taneční škola Starlet působí na několika místech v městě Brně: Stadion na ulici Kounicova, sál Kulturního domu tepláren Špitálka 6, Boby centrum a další např. tělocvičny základních škol apod.

Sál Stadionu, ulice Kounicova: Mapa

V tomto prostředí probíhá většina středoškolských základních nebo pokračovacích kurzů a některé kurzy pro dospělé. Je to prostředí mnoha brňanům známé - velký zrcadlový sál poskytuje dostatek tanečního prostoru i při vyšším počtu žáků (ne přehnaném!). Zcela jistě se nebudete "mačkat". Alespoň ne nechtěně. :-) Probíhají zde i některé doplňkové akce (prodloužené, doplňkové lekce salsy, workshopy, taneční soutěže apod.). Sál je špičkově vybaven světelenou a zvukovou technikou (např. druhá největší laser show (po Boby centru) v Brně, kterou středoškoláci zažijí téměř v každé lekci!), velkoplošná videoprojekce v sále i v přísálí, DJpult, nový parket, zrcadlové plochy kolem celého sálu a další. K sálu přináleží bar s posezením.

 

Taneční sál, Špitálka 6: Mapa

Dalším prostředím je sál kulturního domu tepláren Špitálka 6 - probíhají zde převážně kurzy pro dospělé, speciální kurzy (salsa, flamenco, tango argentino aj.) a různé doplňkové akce (workshopy, taneční soutěže, menší prodloužené, semináře atd.) Jsou zde 2 sály (větší pro cca 40 párů a menší, který vyhovuje zejména těm, kteří upřednostňují individuální práci lektora - cca 10 párů). Sály na Špitálce jsou sály vybavené výhradně pro účely tanečních kurzů (stabilní videotechnika, světelné efekty aj.). V přilehlých prostorách najdete samozřejmě občerstvení i šatnu. Možnost bezproblémového parkování na parkovišti přímo před budovou.

sal spitalka

 

 

Laser Show Hall brněnského Boby centra - reprezentativní prostředí pro plesy a prodloužené.