• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Formace STARLET získala titul mistrů světa!

V neděli 16. čevna 2024 se v hlavním městě Maďarska konala soutěž WDA Dance and Fitness World Championships, na kterou se Formace Starlet kvalifikovala díky vítězství na MČR Czech Dance Tour v Litoměřicích, kde získala další ze svých titulů mistrů ČR!

V Budapešti se Formace představila s choreografií Piano pod vedením trenéra Matyho Janáka a kapitána Formace Vojty Bumbálka. Oba pánové věnují Formaci maximální úsilí a vkládají do ní to nejlepší ze sebe. Speciální poklona patří kapitánovi Formace Vojtovi Bumbálkovi za jeho oddanost, věrnost a podporu jak Formace, tak celé Taneční školy STARLET. Díky osobním vkladům nejen trenéra a kapitána, ale i každého zapáleného člena Formace se tomuto skvělému týmu podařil historický úspěch - STALI SE MISTRY SVĚTA!

Tím však jejich vítězná jízda neskončila - ZÍSKALI SPECIÁLNÍ CENU ZA MIMOŘÁDNOU CHOREOGRAFII a trenér Maty Janák tak může být na své dílo i na své svěřence právem hrdý. Formačnímu týmu ze srdce gratulujeme ke všem jejich úspěchům a přejme jim mnoho stěstí na jejich další cestě. 

A kde že to bude? Na blížícím se podzimním Mistrovství ČR, kde budou útočit na zlatý hattrick! My jim budeme držet pěsti a nepochybujeme, že se jim to podaří!

S velkou gratulací a hrdostí 

 

TŠ STARLET

 

 IMG 1860