• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Gratulujeme naší formaci k obhajobě titulu mistrů ČR!

O víkendu 4. a 5. listopadu 2023 se konal Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem, kterého se zúčastnilo mnoho skvělých tanečních párů jak z České republiky, tak ze zahraničí. 

Jednou z prestižních soutěží Festivalu bylo také Mistrovství České republiky ve standardních formacích, kde naše Formace Starlet dosáhla obrovského úspěchu - poprvé v historii se jim podařilo obhájit titul místrů ČR! Celkem se této formaci podařilo získat již 4 mistrovské tituly a sklízí uspěchy i na zahraničních soutěžích. Držme jim pěsti na blížících se mistrovstvích Evropy a také světa!

Letošní mistrovství formace vyhrála s novou choreografií Piano, která je dílem úspěšného trenéra a vynikajícího choreografa Matyho Janáka. Podívejte se sami ve videu, jak se mu choregrafie povedla :-) 

 

%C4%8Dn%C3%ADformaceStarletBrnoz.s.">Video zobrazíte kliknutím zde.

Gratulujeme všem členům formačního týmu k zisku titulu Mistrů ČR, trenérovi Matymu Janákovi i kapitánce týmu Lucii Kokotkové Buryanové a přejeme jim spoustu dalších úspěchu a radosti z tance. Gratulujeme také formaci Danzy Brno k zisku stříbrné medaile a titulu vícemistrů ČR! 

 16  17
 18  19