• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Salsa

 

Hitem posledních let je Salsa! Tento temperamentní a zase konečně po letech párový módní tanec tančí lidé všech věkových skupin po celém světě. Přijdete-li v Praze, v Bratislavě, ve Francii, Itálii, Chorvatsku, Americe či jinde na "Latino-party" nebo "Salsotéku", uvidíte, že tento tanec uchvacuje takřka celý svět. Tančí ho všichni! Všichni moderní, všichni mladí (nejen věkem, ale hlavně duší!) Salsotéky, Latino party - to letí. Otevíráme opět nové kurzy! V kurzu se partneři nestřídají!
Kurz má 8 lekcí.

 

připravované kurzy

 

PokročilostDenHodinaKurzMístoLektorZahájenípozn.
začátečníci úterý 19:15-20:45 S91 Špitálka 6, sál č.3 M. Urbášek 6.12.2022  

 

Cena:     1.600,-/osoba

Číslo účtu pro bezhotovostní platbu:  2601258217/2010
Do zprávy pro příjemce je třeba uvést Vaše jména a č.kurzu. 

 

online přihláška poslat email jak se přihlásit?

 

Co je Salsa

Salsa (v španělském překladu "omáčka") je směs afro-karibských rytmů. Někteří se domnívají, že kolébkou salsy je Kuba, druzí, že pochází z Portorika. Další z teorií tvrdí, že jako v "omáčce" skupina mladých hudebníků v New Yorku (převážně Kubánci, Portorikánci a Kolumbijci) se rozhodli přidat do své hudby více "přísad" ze svých původních hudebních tradic. Chtěli vytvořit nový styl, který by si však uchoval onu tropickou "příchuť" afro-karibských rytmů. Dnes je tolik tanečních stylů salsy, kolik je lidí, kteří ji tančí … Každý z nás miluje a uznává ten svůj … Vítejte ve světě salsy

Rueda de Casino: Salsu je možné tančit i ve skupině. Páry utvoří kruh, ve skupině je jeden Caller, podle jehož hlášení jednotlivých figur všichni tancují. Partneři se v průběhu tance střídají, je to zkrátka kolektivní zábava. Tento typ salsy vás naučíme na některém ze sobotních workshopů. Sledujte program jednotlivých workshopů a přijďte. Předem se nemusíte hlásit, přijdete, zaplatíte vstupné a tančíte.