• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
 • +420 732 754 293
 • +420 545 16 20 90
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Taneční pro dospělé - začátečníky

Tanecni pro dospeleRádi chodíte na plesy a společenské večery, ale zatancovat si tam moc neumíte? Milujete hudbu, rádi se hýbete a chcete trávit čas společných koníčkem? Pak je taneční kurz přesně to pravé pro Vás! Naučíte se základní kroky tanců a figury tanců: Waltz, Tango, Valčík, Quickstep, Slowfoxtrot, Jive, Polka, Cha-cha, Blues aj., seznámíte se s novými lidmi a užijete si společné chvíle s Vaším protějškem, neboť jak vždy říkával zakladatel Taneční školy Starlet pan Vladimír Buryan: ,,Tanec je krásný způsob, jak být spolu."

Po absolvování základního kurzu můžete pokračovat do kurzů pokračovacích, kde se naučíte nejen více figur, ale také vypilujete jejich provedení a techniku.

 

OBSAH KURZU

 • 8 lekcí + 2x tančírna zdarma
 • zkušení lektoři
 • pravidelné workshopy různých tanečních stylů (boogie-jive 50´th, salsa, karibské tance, line dance, blues, figurální valčík, aj.) za zvýhodněnou cenu!
 • pravidelná páteční tančírna 2x zdarma, poté za pouhých 90,-Kč 

 

CENA

 • Dospělí 1.950,-/osoba
 • Vysokoškoláci (současní studenti denního VŠ studia): 1.500,-/osoba
  Jakýkoliv kurz lze i darovat zakoupením poukazu na našem eshopu www.tanecjakodarek.cz

Číslo účtu pro bezhotovostní platbu:

 • Fio banka: 2901223235/2010
 • var. symbol bude vygenerován při odeslání on-line přihlášky

 

Oblečení

 • pánové - společenské kalhoty nebo oblek, košile, nejlépe i kravata
 • dámy - šaty, sukně, halenka....zkrátka společensky a krásně :)

 

NEFORMÁLNÍ VARIANTA KURZU

 • obsahově naprosto stejný kurz jako ten klasický, ale probíhá v neformálním oblečení i atmosféře. Zkrátka pokud se cítíte ve společenském oblečení příliš svázaně, přijďte si užít taneční kurz uvolněně, civilně

 

Kurzy zahajujeme v průběhu celého roku, vždy po jejich naplnění. V době letních prázdnin kurzy neprobíhají. Studující vysokoškoláci mají kurzovné po předložení studijního indexu slevněno.

připravované kurzy

Pokud je u termínu zahájení pouze měsíc (případně poznámka ,,dle obsazenosti"), je to pouze orientační a datum zahájení bude ještě upřesněno. Žáci budou do kurzu pozváni mailem

NOVÉ TERMÍNY          
    termín zahájení místo lektor poznámka
D116 začátečníci neděle 20:00 - 21:30 23.4.2023 Špitálka 6, VS  L. Buryanová  VOLNÁ MÍSTA

 

PROBÍHAJÍCÍ TERMÍNY          
    termín zahájení místo lektor poznámka
D113 začátečníci neděle 18:30 - 20:00 19.3.2023 Špitálka 6, MS M. Urbášek PROBÍHÁ
D115  začátečníci  středa 17:15 - 18:45  22.3.2023 Špitálka 6, MS  V. Buryanová  PROBÍHÁ
D108 začátečníci - neformální čtvrtek 20:30 - 22:00 9.2.2023 Špitálka 6, VS M. Urbášek PROBÍHÁ
D112 začátečníci úterý 19:15 - 20:45  7.2.2023 Špitálka 6, MS  M. Urbášek  PROBÍHÁ

O dalších mimobrněnských kurzech (Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě, Velká Bíteš) se prosím informujte telefonicky.

 

online přihláška

 

poslat email jak se přihlásit? co na sebe?

 

 

Doplňkové akce

 

TANČÍRNY
Zatančíte si tance, které jste se ve Vašich kurzech naučili, občas s Vámi vedoucí lektor tančírny něco zopakuje (i dle Vašich přání), občas se naučíte možná i nějakou specialitu.
Tančírna probíhá (krom letních prázdnin) ve velkém sále na Špitálce. K dispozici je bar s možností posezení, sál je příjemně klimatizován. 

 • pátek 20:00-22:00
 • doplňkově další termíny v průběhu roku vypisujeme

Vstupné 90,-/osoba

 

WORKSHOPY
Tance a taneční styly, na které není v kurzech tolik prostoru. Někdy nový styl, někdy technika tanců, které znáte. Předem se hlásit nemusíte. Program na následující měsíce najdete v Aktualitách nebo v sekci Akce Starletu - WorkshopyPříjemné prostředí, dobrá hudba, možnost občerstvení, běžné oblečení.

 • sobota 17:30-19:00

Vstupné 100,-/osoba. Žáci současných probíhajících kurzů pouze 50,-/osoba.

 


SLOW AND EASY- Obáváte se, že běžné tempo základních kroků základního kurzu na Vás bude přece jen ještě moc rychlé? Chcete se takzvaně "předpřipravit", abyste pak v běžném základním kurzu měli trochu náskok a bez problémů vpluli do tempa ostatních? Tento kurz je přesně pro Vás. Vyučuje se méně tanců, základní kroky (W, T, Ch, Ji, V, Po, Blues) Kurz trvá pouze hodinu, má 4 lekce a oblečení je neformální.

SINGLES - nemáte-li partnera pro absolvování kurzu, nevadí. Do tohoto kurzu se můžete přihlásit sami, ať jste žena či muž. Páry se vytvoří až v kurzu, a to ne páry stálé, ale partneři (partnerky) se budou pravidelně střídat. Cena jako u běžného kurzu. PROSÍME VÁS O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ DO PŘIHLÁŠKY.

DÁRKOVÝ POUKAZ: Nemáte-li ještě dárek pro své kamarády, přátele či příbuzné a chcete jim věnovat něco, co jim přinese příjemné chvíle, nové zážitky, radost a rozptýlení, darujte jim jako dárek TANEČNÍ KURZ. V kanceláři Špitálka 6 nebo na www.tanecjakodarek.cz můžete zakoupit dárkové poukazy, které pak můžete dát svým blízkým.