• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Víkendové PPP neboli první plesová pomoc

Rádi byste se naučili tančit, ale chodit pravidelně každý týden do kurzu je pro Vás třeba z pracovních důvodů nemožné? Nabízíme Vám PPP - PRVNÍ PLESOVOU POMOC :-). 

Jste pozváni na svatbu? Bude Vaše dítě chodit do tanečních a Vy přemýšlíte, co budete dělat na jeho slavnostní prodloužené? Přijďte v jednom víkendu a my Vás na taneční událost (ples, svatba, oslava...) připravíme.

Kurzy zahajujeme v průběhu celého roku, vždy po jejich naplnění. Zahájení či zrušení vypsaného termínu Vám oznámíme nejpozději 14 před plánovaným zahájením. V případě, že se kurz neobsadí, nabídneme Vám následující plánovaný termín. 

 

PŘIPRAVOVANÉ KURZY

 

kód pokročilost termín místo lektor zahájení  poznámka
             
             

Časový rozpis:
sobota      9:00-11:00   13:00-15:00
neděle      9:00-11:30

Náplní kurzu jsou základní kroky a figury tanců valčík, polka, waltz, tango nebo foxtrot, jive nebo blues. Náročnost výuky a celkový obsah může lektor přizpůsobit přítomným žákům a jejich požadavkům a schopnostem. Výuka v prima prostředí, klimatizace (velký a malý sál Špitálka), bufet!

Oblečení - společenské, pánové oblek nebo alespoň košile a kravata, dámy - společensky, prostě krásně.

 

2 dny + volný vstup do tančírny

  • pravidelná páteční tančírna pro dospělé - jeden vstup zdarma v rámci kurzovného
  • slevy pro naše žáky v rozličných prodejnách a půjčovnách oděvů

 

DÁRKOVÝ POUKAZ: Nemáte-li ještě dárek pro své kamarády, přátele či příbuzné a chcete jim věnovat něco, co jim přinese příjemné chvíle, nové zážitky, radost a rozptýlení, darujte jim jako dárek TANEČNÍ KURZ. V kanceláři Špitálka 6 můžete zakoupit dárkové poukazy, které pak můžete dát svým blízkým.

   

Cena

   1.100,-/osoba

 

Číslo účtu pro bezhotovostní platbu: 2901223235/2010 (var. symbol bude vygenerován při zaslání on-line přihlášky). Při platbě složenkou typu A nutno dodat kopii ústřižku složenky.

 

online přihláška

 

poslat email  co na sebe?

 

 

Doplňkové akce

TANČÍRNA PRO DOSPĚLÉ
Každý pátek v sále Špitálka 6 Špitálka 6, od 20:00 do 22:00 hod. Zatančíte si tance, které jste se ve Vašich kurzech naučili, občas s Vámi vedoucí lektor tančírny Jiří Létal něco zopakuje (i dle Vašich přání), občas se naučíte možná i nějakou specialitu.
Vstupné 90,-/osoba