Taneční klub Starlet Brno patří již několik desetiletí mezi naši špičku ve svém oboru. Řadí se k nejstarším, největším a nejlepším tanečním klubům v celé České republice.

Home Prohlašení o přístupnosti
Prohlášení o přístupnosti Tisk Email

Struktura webu

Aktuální informaci o tom, kde se právě nacházíte, najdete na každé stránce v levé části hned nad nadpisem obsahu. Celá tato navigace (tzv. drobečková navigace) je klikatelná, a tak se můžete pohodlně dostat do vyšší úrovně webu. Podstatné informace poskytuje také URL a TITLE stránek.

 

Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky TK Starlet Brno byly vytvořeny se snahou o maximální přístupnost, což znamená, že byly otestovány v většině běžně používaných prohlížečích (Internet Explorer 6, Internet Explorer 7, Internet Explorer 8, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Safari) i čtečkách pro nevidomé.

Web je vytvořen pomocí specifikace XHTML 1.0 a dodržuje syntaktickou i sémantickou správnost. Grafická podoba je řešena pomocí kaskádových stylů (CSS). Velikost písma lze libovolně měnit pomocí nastavení prohlížeče (například při stisknuté klávese CTRL + posun kolečka myši nahoru).

Při tvorbě webu bylo přihlédnuto k metodickému pokynu MIČR (Best practice - Pravidla pro tvorbu přístupného webu z 25. srpna 2004), k hlavním normám WCAG 1.0 (Web Content Accessibility Guidelines 1.0 z 5. května 1999) s důrazem na splnění pravidel s prioritou 1 a k metodickým pokynům projektu "Blind Friendly Web" Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR ze dne 4. února 2004.

 

Kontakt na správce webu

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, kontaktujte prosím správce webu tímto formulářem. Tento formulář slouží pouze k řešení technických a nikoli obsahových záležitostí týkajících se této webové prezentace.

 

Hledat

 

RSS

Facebook!