Taneční klub Starlet Brno patří již několik desetiletí mezi naši špičku ve svém oboru. Řadí se k nejstarším, největším a nejlepším tanečním klubům v celé České republice.

Home O nás Tréninky složek
Tréninky složek Tisk Email

Celý klub je výkonnostně i věkově rozdělen na jednotlivé složky. Přípravné složky klubu fungují v sálech Taneční školy na ulici Špitálka 6 (dětské a juniorské složky K71, K72. K73, seniorské složky K10b) nebo v KC Babylon, na ulici Kounicova 20 (mládežnická složka K4).

Složky výkonnostního a vrcholového sportovního tancování fungují v Orlovně na Mendlově náměstí a v sále biskupského gymnásia. 

Více najdete na společném portále STARLET Brno TK OREL Telnice:

http://www.tkoreltelnice.cz/

K4 - přípravná složka pro soutěžní tanec Mládeže a Dospělých (16-30 let)

Vedoucí: Michael Urbášek

tel:773 929 085

K7 - přípravná složka soutěžních párů dětí a juniorů

Vedoucí: Hana Palátová

tel: 604 585 517

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Naše dětské a juniorské páry ve složce K7 vede paní Hana Palátová (dlouholetá výborná tanečnice třídy M, čtvrtfinalistka MČR ve STT, mistryně ČR v kategorii Sen. I., finalistka MS v kategorii Senior I, finalistka MČR družstev) a zároveň zde působí jako jejich trenérka STT se svým manželem Petrem. Trenéry LAT jsou Titus Ablorh a Soňa Vedrová, tanečníci nejvyšší mezinárodní třídy M (Titus je dokonce Mistr ČR v 10 tancích) a Dominika Tynklová - pro začátečníky; tanečníci třídy M, mající dřívější zkušenosti v trenérské činnosti s dětmi. V neděli je organizován vedený practise. Ve složce K7-1 (nejlepší junioři) je registrováno asi 20 dětí. V poslední době se práce s juniory velmi daří, takže nyní existují ještě složky K7-2 a K7-3 se začínajícími malými tanečníky (dalších cca 30 dětí). Do skupiny začínajících přicházejí většinou děti z našich tzv. školských klubů (na ZŠ a MŠ), ale mohou přijít i úplní začátečníci. V dalších skupinách jsou již aktivní taneční páry registrovaných tříd D, C, B. Třída B je už nejvyšší dosažitelná juniorská třída. Tréninkové působiště je taneční sál TŠ Starlet na Špitálce 6.

 

K5 - složka FORMACE

Vedoucí: Ing. Martin Klempíř

tel: 724 739 750

Odkaz: http://www.starlet-brno.cz/formace/

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

V současné době ve Starlet klubu existuje i reprezentační formace ve STT a připravuje se i latinová. Členové této složky jsou většinou ze složek K1 a K3, případně zájemci i z jiných klubů. Náplní činnosti je příprava choreografie formace na každoroční prestižní Mistrovství ČR do Ústí n. L. a další reprezentační akce nebo i kolektivní předtančení v rámci plesů a jiných reklamních akcí. Vedoucím je Martin Klempíř, současný tanečník třídy A a dobrý organizátor, choreografem je Milan Bačiak ze SR, známý špičkový trenér, porotce I. třídy a bývalý Mistr SR. Tréninkové působiště jsou sály na Horní 19 nebo na Špitálce 6.  Více se dozvíte ZDE.

 

Hledat

 

RSS

Facebook!