Taneční klub Starlet Brno patří již několik desetiletí mezi naši špičku ve svém oboru. Řadí se k nejstarším, největším a nejlepším tanečním klubům v celé České republice.

Home Novinky Novinky STARLET Brno TK OREL Telnice
STARLET Brno TK OREL Telnice Tisk Email
Úterý, 06 Listopad 2018 13:07

Vážení a milí tanečníci, funkcionáři a organizátoři soutěží, vedoucí klubů, vážená taneční veřejnosti. Dne 23. 10. 2018 došlo k progresivní změně díky dohodě o spolupráci s TŠ Starlet a TK Orel Telnice a jmenovaný taneční klub se přejmenoval na Starlet Brno TK Orel Telnice.

Učinili jsme tak po důsledné a zralé úvaze a spojili síly s jedním z nejúspěšnějších tanečních klubů na straně jedné a s historicky nejúspěšnější taneční školou na straně druhé, která po stejně zralé úvaze cítí potenciál ve společné spolupráci. Celý život je o změnách a každá změna by měla vést k lepšímu, jinak postrádá svůj smysl. Věříme, že z hlediska budoucnosti nám nová spolupráce přinese úžasné možnosti, které dokážeme proměnit v úspěch a pozitivní konkurenci pro české taneční prostředí. Starlet Brno TK Orel Telnice se těší na všechno nové a s Vámi všemi na brzké setkání na tanečních parketech. Tato webová stránka dozná v nejbližší chvíli změn a budou zde převládat zejména informace o náborových a přípravných složkách klubu, které zůstávají pod organizačním dohledem Taneční školy STARLET.


Stránky nového klubu.
Facebook

 

Hledat

 

RSS

Facebook!