Taneční klub Starlet Brno patří již několik desetiletí mezi naši špičku ve svém oboru. Řadí se k nejstarším, největším a nejlepším tanečním klubům v celé České republice.

Home Novinky
Opět tradiční setkání ve Skryjích Tisk Email
Čtvrtek, 06 Červen 2019 11:06

V sobotu 22. června 2019 se opět uskuteční vzpomínková akce bývalé Letní školy tance ve Skryjích u Tišnova. Akce je určena pro bývalé členy klubu, bývalé absolventy této legendární taneční školy v přírodě, ale vítáni budou i současní členové Starlet Brno TK Orel Telnice klubu. Udělejte si úžasný výlet. Akce se koná v překrásném údolí řeky Bobrůvky za Tišnovem, resp. za obcí Skryje. Organizace je naprosto volná, příjezd je individuální kdykoliv během dne. V okolí je možnost výletů (např. Trenckova rokle), ale jsou zde i výletní hospůdky. Přespání je ve volné přírodě ve svých stanech, příp. pod širákem, se svým přivezeným proviantem. Večer bude tradiční posezení u ohně za zvuku kytar a zpěvu známé kapely Pomeranč. Doprava je možná autem či busem do obce Skryje. Poté pěšky do údolí cca půl hodiny proti toku říčky. GPS: 49.3934536N, 16.2957139E

 
Vánoční večírek bývalých Starleťáků Tisk Email
Úterý, 18 Prosinec 2018 13:04

Vánoční večírek bývalých Starleťáků.

Sejdeme se v pátek 21. prosince ve studiu Šámalka na ulici Šámalova 62 v 18.00 hod.

Přijďte ze všech generací našeho klubu, řekněte to všem svým známým!.

 
STARLET Brno TK OREL Telnice Tisk Email
Úterý, 06 Listopad 2018 13:07

Vážení a milí tanečníci, funkcionáři a organizátoři soutěží, vedoucí klubů, vážená taneční veřejnosti. Dne 23. 10. 2018 došlo k progresivní změně díky dohodě o spolupráci s TŠ Starlet a TK Orel Telnice a jmenovaný taneční klub se přejmenoval na Starlet Brno TK Orel Telnice.

Učinili jsme tak po důsledné a zralé úvaze a spojili síly s jedním z nejúspěšnějších tanečních klubů na straně jedné a s historicky nejúspěšnější taneční školou na straně druhé, která po stejně zralé úvaze cítí potenciál ve společné spolupráci. Celý život je o změnách a každá změna by měla vést k lepšímu, jinak postrádá svůj smysl. Věříme, že z hlediska budoucnosti nám nová spolupráce přinese úžasné možnosti, které dokážeme proměnit v úspěch a pozitivní konkurenci pro české taneční prostředí. Starlet Brno TK Orel Telnice se těší na všechno nové a s Vámi všemi na brzké setkání na tanečních parketech. Tato webová stránka dozná v nejbližší chvíli změn a budou zde převládat zejména informace o náborových a přípravných složkách klubu, které zůstávají pod organizačním dohledem Taneční školy STARLET.


Stránky nového klubu.
Facebook

 
Členská schůze Tisk Email
Čtvrtek, 04 Říjen 2018 15:55

Pozvánka na zasedání členské schůze spolku TK Starlet Brno z.s.

 
Nová soutěžní sezóna 2017/2018 začíná Tisk Email
Středa, 30 Srpen 2017 13:51

V nové soutěžní sezóně 2017/2018 je spousta změn, co se týká trenérů, složek i jednotlivých vedoucích v našem klubu. Kompletní přehled si můžete stáhnout zde. Harmonogram tréninků složek K1, K2, K3 a K5 v našem hlavním sále na Horní 32 je přiložen zde a vždy ho najdete v sekci O nás/Tréninky složek. Přejeme hodně výborných umístění na soutěžích a spokojenot z Vašich tréninků.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 44

Hledat

 

RSS

Facebook!