Taneční klub Starlet Brno patří již několik desetiletí mezi naši špičku ve svém oboru. Řadí se k nejstarším, největším a nejlepším tanečním klubům v celé České republice.

Home Dění v klubu
Gala Dance Starlet 2018 Tisk Email
Čtvrtek, 26 Duben 2018 09:23
GALA DANCE STARLET je tradiční akce Taneční školy a Tanečního klubu STARLET v Brně. Přesný harmonogram akce si stáhněte ZDE. Letos bude výjimečná oslavami 50 let vzniku Taneční školy a 60 lety existence Tanečního klubu. Uvidíte výkony nejlepších tanečních párů všech věkových i výkonnostních kategorií. Akce určená pro absolventy tanečních kurzů (večer bude probíhat také tančírna pro veřejnost), pro bývalé i současné členy klubu, pro všechny fanoušky tance. Součástí slavnostního dne bude představení všech soutěžních párů Starletu ve standardních i latinsko-amerických tancích:
- výkonnostní třídy TPV, E, D, C, B, A, M
- Děti, Junioři, Mládež, Hlavní, Senioři
- uvedení legend do Síně slávy
- SÓLO tanec finalistů
- SHOW DANCE
- FORMACE Mistrů ČR
- plesové choreografie
 

2018 gala obr

 
Pozvánka na Členskou schůzi spolku 2017 Tisk Email
Úterý, 05 Prosinec 2017 12:56

Zveme řádné členy na Členskou shcůzi spolku Taneční klub Taneční školy Starlet, z.s.

 
Zemřel Pan Vladimír Buryan Tisk Email
Sobota, 08 Červenec 2017 10:34

V sobotu 8. července odešel do tanečního nebe velký guru českého tancování, propagátor společenského tance nejen v českých, ale i v mnoha zahraničních zemích, neobyčejný taneční mistr, vynikající moderátor, tvůrce společenské zábavy, mezinárodní porotce, trenér, choreograf, zakladatel našeho klubu (1958), zakladatel tradice letních tanečních škol, čestný předseda Starlet klubu, člen Síně slávy Starletu, člen Síně slávy ČSTS, ředitel Taneční školy, pan Vladimír Buryan (88). Čest jeho památce!

buryan

 
Závěrečný večírek Starletu Tisk Email
Čtvrtek, 25 Květen 2017 10:15

Jako každý rok i letos se na konci taneční sezóny koná Závěrečný večírek Starletu určený pro současné a bývalé členy klubu. Přijďte tedy ve čtvrtek 22. června do sálu TŠ Starlet na ulici Špitálka 6 v 19.00 hod. Budeme se bavit, tančit, povídat, vzpomínat atd. Doufejme, že i letos se tady sejdou na prima akci nejen současní členové klubu, ale i bývalí a třeba i členové, kteří stály u zrodu tohoto velkoklubu v roce 1958 (!).

alt

 
Skryje 2017 Tisk Email
Čtvrtek, 25 Květen 2017 10:07

V sobotu 24. června se opět uskuteční vzpomínková akce bývalé Letní školy tance ve Skryjích u Tišnova. Akce je určena pro bývalé členy klubu, bývalé absolventy této legendární taneční školy v přírodě, ale vítáni budou i současní členové Starlet klubu. Udělejte si úžasný výlet. Akce se koná v překrásném údolí řeky Bobrůvky za Tišnovem, resp. za obcí Skryje. Organizace je naprosto volná, příjezd je individuální kdykoliv během dne. V okolí je možnost výletů (např. Trenckova rokle), ale jsou zde i výletní hospůdky. Přespání je ve volné přírodě ve svých stanech, příp. pod širákem, se svým přivezeným proviantem. Večer bude tradiční posezení u ohně za zvuku kytar a zpěvu známé kapely Pomeranč. Doprava je možná autem či busem do obce Skryje. Poté pěšky do údolí cca půl hodiny proti toku říčky. GPS: 49.3934536N, 16.2957139E

alt

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 19

Hledat

 

RSS

Facebook!