• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nemáte tanečního partnera? Zde jsou možnosti...

Chcete chodit do tanečního kurzu a nemáte tanečního partnera? Možností je několik.

1) Nabízíme kurzy pro singles - jsou rozděleny podle věku na kurzy pro účastníky do 35 let a od 35 let. Tyto kurzy zahajujeme po obsazení a při zhruba vyrovnaném počtu mužů a žen. V kurzu se partneři střídají. Do pokračovacích kurzů už se pak můžete domluvit s konkrétním partnerem ze singles pro začátečníky a pokračovat už v páru.

2) Nahlédněte nebo si sami zadejte inzerát do naší rubriky INZERCE. Zadejte pokročilost a do textu inzerátu případné další informace (věk, výšku apod.) a čekejte na odezvu. Nejedná se o žádnou seznamku, ale o hledání partnera pro taneční kurz.

3) Poslední možností (i když Vám nemůžeme garantovat, že se podaří - pokusíme se) je obstarání tanečního partnera z řad asistentů. Ke svému kurzovnému za daný kurz připlatíte 1.700,- za partnera, který by s Vámi lekce absolvoval (prodloužená je zvlášť po domluvě). Zájem o tanečního partnera nám ale musíte nahlásit e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Platbu pak provedete až po zajištění tanečníka pro daný kurz.