• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální info k současné situaci

aktualizováno dne: 28.5.2020

Vážení žáci našich kurzů,
postupně dochází k uvolňování všech omezujících opatření, proto i my už pomalu ožíváme a Vaše kurzy budou postupně dokončeny. Musíme samozřejmě nadále dodržovat daná hygienická opatření, proto budou v některých typech kurzů nutné i při tanci roušky, u vstupů na Vás budou čekat (tak jako ostatně dnes téměř všude) desinfekční prostředky. Momentálně všem žákům posíláme postupně informace o pokračování kurzů nebo případných náhradách. 

Protože je situace i pro nás opravdu nelehká a se ztrátami se budeme tak jako mnoho dalších firem, sportovních a kulturních zařízení potýkat ještě dlouhou dobu, byli bychom rádi, kdybyste (nebude-li to pro Vás vyloženě neschůdné) přijali náhradní či posunuté termíny tak, jak Vám je zašleme. Chápeme, že jste při přihlašování nepočítali s tím, že budete chodit do kurzu až do konce června nebo že Váš kurz bude rozdělene na část před prázdninami a po prázdninách, ale prosíme Vás o vstřícnost v této situaci. Pokud bychom jarní kurzy posunovali až po prázdninách, budou blokovat termíny podzimních kurzů. Pokud to tedy je možné, snažíme se, aby byly nejpozději v průběhu září dokončeny.  Děkujeme Vám za podporu a věříme, že tančit Vás i po nucené pauze nepřestane bavit.


Kancelář opět v provozu, ale v omezené době. Chcete-li s námi cokoli projednat, prosíme předem raději volejte.

Tančírny - budou spuštěny od 22.5.. Dočasně budou ale přístupny pouze pro on-line přihlášené žáky, abychom dokázali korigovat počty přítomných a mohli Vás i informovat o případných nutných opatřeních, které budou pro tančírny platit.
On-line přihlášku do tančírny najdete již nyní zde: Akce Starletu / Tančírny

Dětské kurzy, které probíhají na některé ze základních škol, by měly být umožněny od 11.5.2020. Upřesníme po domluvě s ředitelstvími škol, budete pozváni mailem. Případné kompenzace budeme řešit následně.

Kluby (K3, K4, K7, K10) budou spuštěny 13.5. při jistých omezeních. Více ví trenéři. Roušky mít nemusíte. 

Zahájení nových kurzů - bude posunuto na období po dokončení běžících kurzů. V současné době rozesílám všem žákům maily a průběhu a zahájení kurzů.

Minitaneční pro středoškoláky - budou probíhat v průběhu měsíce června. Budou samozřejmě v počtech odpovídajících stanoveným limitům akcí, žáci nebudou tančit v párech ale s požadovanými odstupy, jednotlivé kurzy nebudou následovat hned po sobě, ale s půlhodinovou pauzou, aby nedocházelo k setkání většího množství osob. Přesné termíny, informace a přihlášky o kurzech najdete zde: www.tsstarlet.cz

Zrušené hromadné akce:
- Bronzový středoškolský ples - 4.4.2020 - ZRUŠENO, náhradní termín bude vypsán po dokončení bronzových kurzů.
- Jarní květinový ples - 15.5.2020 ZRUŠENO, náhradní termín bude vypsán po dokončení kurzů.
Náhradní termíny těchto akcí budou uvedeny zde, v sekciAkce Starletu / Plesy a prodloužené, i u jednotlivých kurzů.