• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální info k současné situaci

aktualizováno dne: 8.6.2021

 

Ode dneška jsou povoleny společenské a taneční akce ve vnitřních prostorech v počtu 200 osob. Je tedy možné opět bez početních problémů otevřít všechny kurzy (i základní středoškolské) i tančírny. 

 

 

STŘEDOŠKOLSKÉ ZÁKLADNÍ TANEČNÍ

Informace najdete i na fb TŠ Starlet.
Od 8.6.2021 jsou povoleny taneční a společenské akce ve vnitřních prostorách do 200 osob. Od 31.5. v KC Babylon opět probíhají Vaše středoškolské základní taneční ve stejných termínech jako na podzim 2020. 
Pokud se ze závažných důvodů nemůžete zúčastnit dokončení lekcí teď v červnu, nabídneme Vám další možnosti. Musíte nám ale PŘEDEM dát vědět, že nyní lekce nemůžete navštěvovat a chcete se domluvit na jiné varianta - volejte na 732 754 293 (8-22 každý všední den). 

Jaké jsou tedy možnosti:
1) dokončení kurzu v průběhu června - stejné termíny, které jste měli, kluci mohou hostovat. V okamžiku aktivace Vaší legitimace do tanečních máte v platnosti možnost všech letních tančíren KC Babylon zdarma + v září. Připravujeme pro Vás letní taneční akce po celé prázdniny.  
2) dokončení kurzu v průběhu června v pátečních nově vypsaných termínech - pro ty z Vás, kteří mají obavu, že teď v červnu to bude náročné ve škole. Návštěvy letních akcí platí stejně jako u předchozího bodu = letní tančírny v KC Babylon po celé prázdniny zdarma.
3) prázdninové taneční - 1x v týdnu po dobu prázdnin. Termín si zvolíte, otevřeme jakýkoli termín, bude-li naplněn.
4) podzimní termíny v září - nově otevřené termíny (od 20:00 v KC Babylon) 

 

 

STŘEDOŠKOLSKÉ BÍLÉ PRODLOUŽENÉ

Pořádání Bílých prodloužených je samozřejmě závislé na pokračování lekcí tanečních. Ať už ale lekce proběhnou ještě teď před prázdninami nebo až v podzimních měsících, počítáme s Bílými prodlouženými v období pro ně obvyklém, tedy na podzim. Přesné termíny se zavčas dozvíte.
Dámy, věříme že tuto situaci pochopí i půjčovny šatů a vyjdou Vám všemožně vstříc a rezervaci šatů Vám bez jakýchkoli sankcí odloží. S mnohými půjčovnami komunikujeme a o stavu kurzů ví.
O novém datu prodloužené Vás budeme informovat ihned, jak to bude jen trošku možné. Termíny budou k nahlédnutí zde: https://www.starlet-brno.cz/akce-starletu/plesy-a-prodlouzene.html

 

 

TANČÍRNY

Zatím jsou otevřeny páteční termíny v čase 20:00-22:00. a už není třeba se na ně přihlašovat. 
Je třeba se na místě prokázat buď - platným antigenním nebo PCR testem nebo potvrzením od lékaře o prodělání covidu před méně než 180 dny nebo certifikátem o očkování.
Na fb stránkách jsme Vám zveřejnili anketu, ve které si budeme sami volit, který další den zvolit pro otevření další tančírny v týdnu - jestli neděle nebo pátek.

 

 

WORKSHOPY

Od 5.10. do odvolání budou všechny workshopy pozastaveny. S jejich obnovením počítáme opět s počátkem další sezóny tedy od září 2021.

 

Jsme Vám vděční za podporu a věrnost, kterou  nám vyjadřujete. Věříme, že toto nepříznivé období zase nějak překonáme a zase se budeme společně při tanci setkávat. Budeme si o to více vážit všech příležitostí ke společnému setkávání, příležitostí, jak se bavit tancem, divadlem, zkrátka kulturou obecně. Ta z našeho života zmizet prostě nemůže. Přátelé, vydržte! "Tanec je krásný způsob, jak být spolu" a my zase budeme spolu. :-)

JAKÉKOLI ZMĚNY BUDEME IHNED UVEŘEJŇOVAT ZDE!