• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální info k současné situaci

aktualizováno dne: 11.10.2020

 

Vážení žáci našich kurzů,
dle posledních opatření vyhlášených panem Prymulou, dochází k tomu, že u nesportovních aktivit je povolený počet hromadných akcí do počtu 10 osob ve vnitřních prostorách. I přesto, že malé kurzy se 4 páry by probíhat teoreticky mohly, rozhodli jsme se pro přerušení průběhu všech tanečních kurzů. Zatím samozřejmě nikdo neví, jak dlouho bude tato situace trvat, ale je v zájmu nás všech, aby se díky různým opatřením situace stabilizovala. 
Nově po 9.10. platí - budou přerušeny tréninky všech sportovních složek, tj. K3, K10, K71, K72, K73.

Jsme Vám vděční za podporu a věrnost, kterou  nám vyjadřujete. Věříme, že toto nepříznivé období zase nějak překonáme a zase se budeme společně při tanci setkávat. Budeme si o to více vážit všech příležitostí ke společnému setkávání, příležitostí, jak se bavit tancem, divadlem, zkrátka kulturou obecně. Ta z našeho života zmizet prostě nemůže. Přátelé, vydržte! "Tanec je krásný způsob, jak být spolu" a my zase budeme spolu. :-)

 

STŘEDOŠKOLSKÉ ZÁKLADNÍ TANEČNÍ
v minulém týdnu jsme Vám na rychlo oznámili, že v následujících týdnech se nebudou moci z důvodu aktuálních vládních nařízení konat Vaše taneční. Rádi bychom Vám nyní upřesnili výhled, jak to s tanečními bude dále. Nemějte žádné obavy, že přijdete o své taneční nebo o své kurzovné. Ihned, jak to půjde, spustíme opět lekce Vašich kurzů. Samozřejmě s tím ale souvisí posun všech následujících akcí, tj. například Bílých prodloužených. O všech změnách Vás budeme informovat maily, ale protože ne vždy se vše s mailovou komunikací podaří, budou všechny informace aktuálně doplňovány i na této stránce.

 

STŘEDOŠKOLSKÉ BÍLÉ PRODLOUŽENÉ
Předprodej vstupenek byl prozatím odsunut. Vzhledem k odsunutí lekcí středoškolských tanečních budou muset být posunuty i termíny Bílých prodloužených. Při plánování dalších termínů budeme vycházet z termínů původních (pokud měla být Vaše prodloužená v pátek, pokusíme se ji opět na pátek nechat, jen v pozdějším období). Přesné termíny nově vypsaných prodloužených zatím uvádět nebudeme, jelikož v současné době není jasné, jak dlouho omezení budou skutečně trvat. Jakmile budou obnoveny taneční lekce, budou stanoveny i nové termíny prodloužených a bude otevřen předprodej vstupenek. O zahájení lekcí i o zahájení předprodeje budete informováni maily. Předprodej bude zahájen s dostatečním předstihem, nebojte se, že byste se o Bílé prodloužené dozvěděli týden před jejím konáním. O prodlouženou Vás nepřipravíme a budete mít dostatek času k nákupu vstupenek pro rodiče a hosty.
Dámy, věříme že tuto situaci pochopí i půjčovny šatů a vyjdou Vám všemožně vstříc a rezervaci šatů Vám bez jakýchkoli sankcí odloží. O novém datu prodloužené Vás budeme informovat ihned, jak to bude jen trošku možné. Termíny budou k nahlédnutí zde: https://www.starlet-brno.cz/akce-starletu/plesy-a-prodlouzene.html

 

TANČÍRNY
Tančírna jsou zatím pozastaveny. O jejich opětovném otevření Vás budeme informovat zde nebo v sekci Akce Starletu / tančírny.

 

WORKSHOPY
Od 5.10. do odvolání budou všechny workshopy pozastaveny.

 

JAKÉKOLI ZMĚNY BUDEME IHNED UVEŘEJŇOVAT ZDE!