• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální info k současné situaci

aktualizováno dne: 14.2.2021

 

Vážení žáci našich kurzů,
naše kurzy jsou stále přerušeny, provoz školy je uzavřen. Jakmile bude možné uspořádat alespoň tančírny v malém počtu osob, opět se Vám ozveme a zveřejníme termíny a informace zde.

 

STŘEDOŠKOLSKÉ ZÁKLADNÍ TANEČNÍ
Ihned, jak to půjde, spustíme opět lekce Vašich kurzů. Samozřejmě s tím ale souvisí posun všech následujících akcí, tj. například Bílých prodloužených. O všech změnách Vás budeme informovat maily, ale protože ne vždy se vše s mailovou komunikací podaří, budou všechny informace aktuálně doplňovány i na této stránce. Už nyní přemýšlíme, jak by bylo možné Vaše kurzy spustit třeba při snížených počtech žáků. O žádnou z akcí Vás rozhodně ani kvůli COVIDu nechceme připravit.
Připravili jsme pro Vás krátká opakovací videa, která najdete v nejbližších dnech na facebooku nebo instagramu.

 

STŘEDOŠKOLSKÉ BÍLÉ PRODLOUŽENÉ
Předprodej vstupenek byl prozatím odsunut. Vzhledem k odsunutí lekcí středoškolských tanečních budou muset být posunuty i termíny Bílých prodloužených. Při plánování dalších termínů budeme vycházet z termínů původních (pokud měla být Vaše prodloužená v pátek, pokusíme se ji opět na pátek nechat, jen v pozdějším období). Přesné termíny nově vypsaných prodloužených zatím uvádět nebudeme, jelikož v současné době není jasné, jak dlouho omezení budou skutečně trvat. Jakmile budou obnoveny taneční lekce, budou stanoveny i nové termíny prodloužených a bude otevřen předprodej vstupenek. O zahájení lekcí i o zahájení předprodeje budete informováni maily. Předprodej bude zahájen s dostatečním předstihem, nebojte se, že byste se o Bílé prodloužené dozvěděli týden před jejím konáním. O prodlouženou Vás nepřipravíme a budete mít dostatek času k nákupu vstupenek pro rodiče a hosty.
Dámy, věříme že tuto situaci pochopí i půjčovny šatů a vyjdou Vám všemožně vstříc a rezervaci šatů Vám bez jakýchkoli sankcí odloží. O novém datu prodloužené Vás budeme informovat ihned, jak to bude jen trošku možné. Termíny budou k nahlédnutí zde: https://www.starlet-brno.cz/akce-starletu/plesy-a-prodlouzene.html

 

TANČÍRNY
Z důvodu vládních omezení veškeré tančírny uzavřeny.

 

WORKSHOPY
Od 5.10. do odvolání budou všechny workshopy pozastaveny.

 

Jsme Vám vděční za podporu a věrnost, kterou  nám vyjadřujete. Věříme, že toto nepříznivé období zase nějak překonáme a zase se budeme společně při tanci setkávat. Budeme si o to více vážit všech příležitostí ke společnému setkávání, příležitostí, jak se bavit tancem, divadlem, zkrátka kulturou obecně. Ta z našeho života zmizet prostě nemůže. Přátelé, vydržte! "Tanec je krásný způsob, jak být spolu" a my zase budeme spolu. :-)

JAKÉKOLI ZMĚNY BUDEME IHNED UVEŘEJŇOVAT ZDE!