• Špitálka 253/6, 602 00 Brno–Zábrdovice
  • +420 732 754 293
  • +420 545 16 20 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Středoškoláci, chystáte se do tanečních?

Chystáte-li se na podzim do Vašich prvních - středoškolských - tanečních, možná už přemýšlíte, co budete potřebovat, co začít shánět a obstarávat. Nebo Vaše maminka :-)
Máme tu pro Vás pár informací, rad a tipů.

oblečení

Co budete potřebovat a co shánět do tanečních najdete v krátkém přehledu zde - OBLEČENÍ DO TANEČNÍCH.
Raději se už o prázdninách poohlédněte po prodejnách společenských obleků, půjčovnách šatů, obchodech s pánskými košilemi a udělejte si přehled, kde se Vám bude co líbit a kde co pořídíte. Zakoupení obleku nenechávejte na poslední chvíli, ať zbytečně nenervujete rodiče. 
Dámy, doporučujeme Vám, udělat si přehled o typech a velikostech šatů také zavčas. Na podzim, kdy bude mít svoji Bílou prodlouženou většina děvčat v Brně, by mohl být výběr už dost omezený. Termín Vaší prodloužené se dozvíte hned začátkem září.
Doporučení půjčoven - pro výběr a zkoušení šatů na prodlouženou je dobré si termín v salonu domluvit předem, aby se Vám personál mohl plně věnovat a poradit Vám při výběru.   

zahájení a zařazení do kurzů

Před začátkem školního roku Vám zašleme informaci o zařazení do konkrétního kurzu společně s pozvánkou na zahájení a datem první lekce. Zařadili jsme Vás, pokud to bylo jen trošku možné, podle Vašich přání vhodného nebo náhradního termínu. 

platba

Pokud nemáte nějakou speciální slevu, je plná výše kurzovného 1.980,-. Většina z Vás při zápisu zaplatila 1. část kurzovného 500,-. Do konce června by mělo být doplaceno celé kurzovné. Pokud jste tak zatím neučinili, zašlete platbu co možná nejdříve.
Pokud máte uhrazeno celé kurzovné, máte nárok na slevové poukázky (10% na doplňky, košile, kravaty atd.) a na voucher v hodnotě 2.000,- na pánský oblek firmy BANDI - pánské obleky. Voucher je k vyzvednutí v kanceláři TŠ Starlet (vzhledem ke zkrácené pracovní době o prázdninách si raději předem zavolejte).

podrobnější informace